Drogie i eleganckie zegarki to biżuteria, która lepiej odda status mężczyzny niż jego auto lub garnitur. Jedyny problem z zegarkami polega na tym, że niemal wszystkie wyglądają podobnie. Design zegarków nie zmienił się od lat. Zmianie ulegały jedynie zdobienia. Rewolucją w tym świecie jest . Tego urządzenia nie można nazwać zegarkiem. To prawdziwa maszyna do mierzenia czasu.

To co widzimy w pierwszej kolejności to dwie tarcze, jedna mierzy czas, druga fazy księżyca. To jednak nie wszystko co potrafi zmierzyć model . Tą niesamowitą maszynę skonstruowano z 450 idealnie dopasowanych elementów, a materiałami były: złoto, ceramika, tytan. jest równie niezniszczalny co piękny i funkcjonalny. Jego cena także świadczy o luksusie. kosztuje $100,000.

MB&F model HM2 - prawdziwy odkrywcaTen jest bardziej stylowy i komfortowy niż może się to wydawać. Niezwykły design i zawarte funkcjonalności z pewnością będą odpowiadać potrzebom nieprzeciętnego mężczyzny szukającego czegoś więcej niż tylko tarczy wskazującej upływ czasu.

Pokaż więcej w  Gadżety

Dodaj komentarz

Zobacz także

Teczki konferencyjne – jak wybrać praktyczne teczki na konferencję?

Konferencja może być bardzo dobrą okazją nie tylko do zdobywania i wymiany wiedzy, ale rów…