013 sweet pea necklace in r Najlepszy przyjaciel Swarovskiego

Jako przykładny właściciel futrzastego czworonoga dbam o jego wygody, zdrowie i zachcianki. Mój zwierzak dostaje wyłącznie surową wołowinę oraz importowane z Niemiec karmy. Pomimo że brzmi to jak dieta dla rasowego czempiona, mój pupil jest zwykłym kotem rasy europejskiej – dachowcem. Jest rozpieszczony, ale potulny i nie skarży się na żadne dolegliwości. Są jednak pewne granice …

Le Prissy Pets to firma założona na Hawajach. Szefowa owego przedsiębiorstwa twierdzi, że wszystkie kobiety i żonaci mężczyźni bardzo cenią sobie rzeczy, które lśnią, błyszczą i połyskują. Podobnież to samo dotyczy zwierząt domowych. Czują się docenione, szczęśliwe i kochane.
Produkty Le Prissy Pets są wytwarzane ręcznie z kamieni szlachetnych – np. kryształów Swarovskiego, pereł, złota oraz srebra. Widok psa na spacerze z obrożą wysadzaną owymi klejnotami na pewno zaciekawi wielu przechodniów. Do klienta należy wybór kolorystyki, wielkości oraz wykończenia.

finnred600 322x281 Najlepszy przyjaciel Swarovskiego

Pomyślano także o właścicielach. Możliwe jest dokupienie biżuterii pasującej do ozdoby naszego pupila.

O gustach się nie rozmawia. Firmie Le Prissy Pets życzę jak największej klienteli. Być może z czasem uda się zgromadzić fundusze wystarczające na zmianę dotychczasowej strony internetowej.

Pokaż więcej w  Moda i Uroda

Dodaj komentarz

Zobacz także

Depilacja laserowa w gabinecie – czy warto się na nią zdecydować?

Usługa depilacji laserowej ma wiele zalet, ale również ma określone wady. Zobacz, na czym …