Zabiegi bankietowe służą natychmiastowej poprawie stanu cery, aby wyglądała na bardziej promienną, wygładzoną oraz młodszą. Redukują także oznaki starzenia się, takie jak zmarszczki czy opuchliznę.  Znakomicie sprawdzają się nie tylko u gwiazd Hollywood, które niezwykle często korzystają z nich przed wielkimi wyjściami, ale także przed takimi uroczystościami jak ślub, sylwester czy bal.

Zabiegi bankietowe mają przede wszystkim odżywiać skórę, poprawiać jej koloryt i nadawać blask. Idealnie nadaje się do tego witamina C, która rozświetla. Jest ona składnikiem takich zabiegów, jak ferulac z witaminą C, który łączy ją z działaniem kwasu ferulowego. Polecany jest także peeling migdałowy, który odmładza i regeneruje.

Mandelac z maską Atpses – peeling migdałowy

Jednym z najpopularniejszych zabiegów stosowanych przed wielkim wyjściem jest Mandelac z maską Atpses, czyli peeling migdałowy, który natychmiastowo napina skórę, dzięki czemu wydaje się ona młodsza i jędrniejsza. Zabieg może być stosowany na twarz, szyję i dekolt u posiadaczek każdego rodzaju cery, również tej wrażliwej. Dodatkową korzyścią zastosowania peelingu migdałowego jest zapobieganie fotostarzeniu i przeciwdziałanie szkodliwemu promieniowaniu UV. Częścią zabiegu jest użycie żelu, który również korzystnie wpływa na skórę, gdyż działa jako niezwykle silny przeciwutleniacz. Dzięki niemu zmarszczki redukują się poprzez zatrzymanie degradacji kolagenu, a produkcja melaniny w komórkach skóry wzrasta.

Ferulac z witamina C – rozświetlenie i nawilżenie

Kolejnym zabiegiem wykorzystywanym jako bankietowy, czyli do stosowania przed wielkim wyjściem jest Ferulac z witaminą C. To całoroczny peeling, który natychmiastowo rozświetla i poprawia koloryt skóry. Sprawdzi się przede wszystkim w przypadku problemów z cerą, których przyczyną jest fotostarzenie. Widocznie odmładza i wygładza cerę. Sam zabieg wykorzystuje technologię nanosomową – korzystne substancje wnikają głęboko w skórę i powoli się uwalniają, co sprawia, że efekt utrzymuje się dłużej. Dodatkową korzyścią zabiegu jest to, że można go wykonać bezpośrednio przed wyjściem – nawet tego samego dnia. Makijaż nałożony na skórę po peelingu nie tylko lepiej wygląda, ale także jest bardziej trwały.


Sprawdź ofertę zabiegów bankietowych marki Sesderma.

 

Pokaż więcej w  Moda i Uroda

Dodaj komentarz

Zobacz także

Co powinien zawierać profesjonalny zestaw do paznokci?

Posiadanie ładnych i zadbanych paznokci wymaga regularnego wykonywania zabiegów pielęgnacy…