Włoska firma Savio Firmino postanowiła nas uraczyć nową kolekcją luksusowych foteli oraz sof. Najnowsze produkty będą ozdobą każdego wyszukanego salonu.

są wykonane w klasycznym i eleganckim duchu. Nie zobaczymy tu ekstrawaganckich i nowoczesnych form, a kształty nawiązujące do stylu minionych lat.

Produkty z nowej linii charakteryzują się pięknymi i smukłymi liniami oraz wyrafinowanymi żłobieniami. Do wykonania mebli użyto surowców najwyższej jakości, a wykończono je najlepszymi materiałami od Savio Firmino.

Mimo klasycznych inspiracji, nie zabrakło w tych meblach innowacyjnych rozwiązań, które zagwarantują duży komfort oraz funkcjonalność.

Obicia są wykonane z materiału przyjemnego w dotyku, co zapewni przyjemne chwile relaksu. Co więcej, materiał ten jest jednocześnie bardzo wytrzymały i odporny na zniszczenia, przez co można będzie cieszyć się z pięknych mebli jeszcze dłużej.

Wytworna kolekcja oferowana przez włoską firmę szybko stanie się dumą każdego jej posiadacza i tym samym nada wnętrzu elegancki charakter.

Pokaż więcej w  Lifestyle

Dodaj komentarz

Zobacz także

​​​​Rejsy statkiem wycieczkowym – na czym polega ich fenomen?

Rejsy statkiem wycieczkowym to ciekawe spędzenie czasu, razem z rodziną lub znajomymi. Dzi…