Seria Exclusives to wyjątkowe, kolekcjonerskie zestawy. Do najdroższych należy reprodukcja statku kosmicznego Millennium Falcon™ z filmu „Gwiezdne Wojny”. Jest to największy i najbardziej spektakularny zestaw z kolekcji LEGO® Star Wars, składa się z 5 195 części i ma prawie 90 cm długości.

Statek został odwzorowany w możliwie najdrobniejszych szczegółach, radar oraz lasery obracają się w czasie zabawy, a rampę wjazdową do wnętrza statku można otwierać. Dzięki zdejmowanemu dachowi można łatwo umieścić w środku figurki bohaterów „Gwiezdnych Wojen”, które otrzymujemy wraz z zestawem: Han Solo, Chewbacca, Obi-Wan Kenobi, Luke Skywalker oraz księżniczka Leia Organa.

LEGO Exclusives

Jedyną wadą tego zestawu może być brak wyposażenia wnętrza statku co odejmuje trochę frajdy z zabawy. Choć, pewnie kupując klocki LEGO za ponad 2 500 zł nie myślimy o zabawie, tylko o tym, żeby jak najszybciej złożyć model i ulokować go nad kominkiem, aby móc chwalić się równie zakręconym na punkcie „Gwiezdnych Wojen” znajomym.LEGO Exclusives

Pokaż więcej w  Lifestyle

Dodaj komentarz

Zobacz także

Restauracja azjatycka – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób eksploruje różnorodne kultury kulinarne z …