Ciekawa propozycja dla wszystkich pasjonatów zegarków. Dom mody Louis Vuitton proponuje dwa stylowe etui, które pomieszczą Twoje cenne podczas podróży.

Oryginalne kasetki spodobają się miłośnikom luksusu, którzy dbają o swoje ekskluzywne czasomierze. Futerał Louis Vuitton przyda się zwłaszcza podczas podróży – będziesz miał pewność, że Twoje się nie zniszczą i bezpiecznie dotrą na miejsce

Pierwsze etui to szkatułka, w której można przechowywać osiem zegarków. Stylowe etui w kształcie kufra ozdobiono klasycznym monogramem Louis Vuitton. Walizeczkę wykonano ze skóry, a charakteru nadają jej okucia pokryte złotem. Wnętrze kufra wyścielono miękkim, kremowym materiałem i umieszczono tam specjalne poduszeczki na . Kufer na osiem czasomierzy kosztuje ponad 4 000 dolarów.

Druga propozycja to miękki futerał, w którym zmieścisz trzy męski lub cztery damskie . Na tym etui również znajduje się słynny wzór Louis Vuitton. Projektanci ze znanego domu mody zadbali o najmniejsze szczegóły – ciekawy kształt tuby i zapięcie w formie skórzanego paska dodają szyku i elegancji. Jeśli spodobała Ci się ta mała kasetka, przygotuj się na wydatek rzędu 620 dolarów.

Luksusowe czasomierze zasługują na ekskluzywną oprawę. Louis Vuitton stworzył piękne, ale i kosztowne z myślą o wielbicielach tych zegarmistrzowskich dzieł sztuki.

Więcej stylowych produktów z logo Louis Vuitton znajdziecie na stronie: http://www.louisvuitton.com/

 

Pokaż więcej w  Lifestyle

Dodaj komentarz

Zobacz także

Zaufany doradca kredytowy — czyli jaki?

Decyzja o zaciągnięciu kredytu wiąże się z dużą odpowiedzialnością i presją, ponieważ częs…