Banyan Tree Hotels & Resorts to oferta luksusowych hoteli rozmieszczonych w najatrakcyjniejszych wypoczynkowo, miejscach świata. Bahrajn, Chiny, Indonezja, Malediwy, Tajlandia czy Meksyk. Wszędzie tam można się zatrzymać w inspirowanych orientalną ornamentyką hotelach o najwyższym standardzie.

Najnowszy hotel został otwarty w najpiękniejszej części Hainan Island w Chinach. To wyjątkowe miejsce stanowi alternatywę dla luksusowych lecz tłocznych kurortów w innych częściach globu. Hotel zbudowano w kilku płaszczyznach, każdą z nich obdarzając charakterystycznymi elementami tworzącymi wspólnie klimat Banyan Tree. Qing Villa Complex i Tang Villa Complexe tworzą części wypoczynkowo-biznesowe, zawierają także 10 luksusowych pokoi kosztujących od  US$ 1,756 lub RMB 12,000.

Najmocniejszą stroną hotelu są fantastyczne widoki, które można podziwiać z każdej jego części. Jeśli jednak goście chcieliby spróbować czegoś aktywniejszego, to nie mają wielkiego wyboru. Hotel zapewnia orientalne kolacje i przedstawienia folklorystyczne, które mogą nie wystarczyć poszukiwaczom mocniejszych wrażeń.

Pokaż więcej w  Lifestyle

Dodaj komentarz

Zobacz także

Polska w remoncie – jakie prace przeprowadziliśmy w 2019 roku?

49% Polaków wykonało remont w 2019 roku. Prace odbywały się głównie w kuchni i salonie, a …